Co jest cechą łączącą najlepsze firmy? To, że nie spoczywają na laurach i stale chcą podnosić jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Idealnie w to stwierdzenie wpisuje się polska spółka Consil, która odpowiada za stworzenie marki Dynasil. Jej produkty znajdziesz właśnie w tej kategorii. Wspomniany brand słynie z dostarczania na rynek impregnatów do betonu, do kamienia czy też do klinkieru, a także rozwijania ich w celu dostarczania dla klientów nowej jakości preparatów. By to osiągnąć, Consil stawia na nowoczesne, niepowtarzalne oraz innowacyjne rozwiązania produkcyjne, które są wyróżnikiem firmy na rynku chemii budowlanej. Jeżeli chcesz samodzielnie przekonać się o wyjątkowości impregnatów Dynasil, to nic prostszego! Po prostu wybierz artykuł z naszej oferty i ciesz się jego właściwościami.

Produkty Dynasil – w dążeniu do doskonałości

Polska marka od wielu lat dąży do tego, by zapewnić kompleksową ochronę wszelkim materiałom budowlanym, a co za tym idzie, zwiększyć pod tym względem zadowolenie klientów. Impregnaty Dynasil powstały więc z myślą o zabezpieczaniu różnych powierzchni m.in. betonu, kamienia naturalnego czy też ceramiki. Preparaty zawierają substancje chemiczne, a ich zadaniem jest przeniknięcie w głąb materiałów w celu stworzenia bariery zabezpieczającej. W ten sposób mają zapobiegać wchłanianiu się w nie wody, a także powstawaniu zabrudzeń oraz trudnych do usunięcia plam. Warto zaznaczyć, że jednocześnie nie powodują one zmian w naturalnym wyglądzie powierzchni.

Impregnaty Dynasil w ofercie sklepu Rab-Dom

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę artykułów od producenta Consil. Znalazły się w niej m.in. impregnaty do betonu w litrowych oraz 5-litrowych opakowaniach. Ponadto na wyróżnienie zasługują preparaty Dynasil Effect zapewniające efekt mokrego kamienia i charakteryzujące się wysoką odpornością chemiczną oraz mechaniczną. Produkty opisywanej polskiej marki to także szereg impregnatów służących do zapobiegania powstawania plam na różnych materiałach budowlanych. Wybierz wieloletnią ochronę, wybierz Dynasil!

Dynasil

DYNASIL BETON impregnacja betonu 5L DYNASIL BETON impregnacja betonu 5L
Producent: Dynasil
Cena:

215,25 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 606 161 410
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl