Chcesz zabezpieczyć nawierzchnię lub konstrukcję przed wilgocią i grzybami? Tutaj z pomocą przychodzi impregnat do drewna i kostki brukowej Izohan. Gwarantuje on poprawę zarówno trwałości, jak i estetyki danego obiektu. Takie produkty znajdują zastosowanie również podczas konserwacji budynków. Wykorzystywane są do hydroizolacji fundamentów.

Hydroizolacja fundamentów – jak się za to zabrać?

Budowa domu wymaga dobrze przemyślanego projektu, który w głównym stopniu powinien skupiać się na bezpieczeństwie. Zniweluj ryzyko inwestycyjne i skorzystaj z produktów marki Izohan. Od teraz nie musisz martwić się nadmierną wilgocią, która mogłyby osłabić i naruszyć strukturę budynku.

Hydroizolacja fundamentów to przede wszystkim brak problemów związanych z:

  • korozją zbrojenia,
  • pękaniem betonu,
  • powstawaniem grzybów i pleśni.

Do nałożenia masy Izohan nie musisz mieć żadnego specjalistycznego sprzętu. Z hydroizolacją poradzisz sobie samodzielnie. Impregnat nakłada się metodą natryskową lub za pomocą pędzla. Pamiętaj jednak, że zabezpieczane fundamenty muszą być dobrze oczyszczone, wyrównane i pozbawione pęknięć.

Jakie impregnaty do drewna i kostki brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej to świetny element dekoracyjny posesji. Podobnie wygląda to w przypadku drewnianych konstrukcji. Do tych zaliczamy:

  • płoty i ogrodzenia,
  • altany,
  • meble ogrodowe,
  • drewno konstrukcyjne,
  • elewacje budynków.

Aby spełniały one swoją funkcję, muszą być jednak dobrze przystosowane do różnych warunków atmosferycznych i działania innych szkodliwych czynników.

Impregnaty do drewna i kostki brukowej świetnie wywiążą się z tego zadania. Izohan to polska firma, której fundamentem jest wspólna wizja ukierunkowana na innowacyjne rozwiązania. Nasze produkty oprócz zapewnienia hydroizolacji nawierzchni wzmocnią jej kolor i odporność na ścieralność.

Od teraz nie musisz martwić się, że kostka pod Twoim domem ulegnie szybkiemu zużyciu. Po nałożeniu impregnatu na bruk szybko i skutecznie uszczelnisz podłoże. Konserwacja drewna z kolei uodporni ten materiał na działanie grzybów i skutecznie odstraszy od niego wszelkie szkodniki.

Izohan

IZOHAN impregnat W2 200L IZOHAN impregnat W2 200L
Producent: Izohan
Cena:

5 949,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 606 161 410
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl