Remont łazienki — zobacz, jakie to proste! 0
Remont łazienki — zobacz, jakie to proste!

Remont łazienki przed Świętami? Jasne, że tak!

 

Patrzysz na swoją łazienkę i myślisz: "Przydałby się jej remont". Szybko jednak odsuwasz tę myśl od siebie, bo renowacja łazienki to dużo czasu i bałaganu, a Ty nie chcesz dodawać sobie pracy przed Świętami, choć wiesz, że wiecznie nie możesz odkładać tej pracy.

Koszty remontu łazienki mogą być naprawdę wysokie, jeśli chciałbyś zmienić płytki, meble i odświeżyć ściany. Zamiast wydawać tak dużo, możesz zaoszczędzić na kosztach renowacji w prosty sposób — wybierając farby marki V33 Easy Renowacja Łazienka.

 

Co wyróżnia farby Easy Renowacja Łazienka

 

Farba Easy Renowacja Łazienka to wysokiej jakości produkt, dzięki któremu w prosty sposób odnowisz w swojej łazience płytki ceramiczne (również te pod prysznicem), ściany, a nawet meble. Dzięki technologii Aquaresist na powierzchni malowanej tworzy się wodoszczelna bariera, która chroni ją przed powtarzającym się kontaktem z wodą. Praca z tą farbą jest podwójnie łatwa, ponieważ nie musisz przed jej użyciem usuwać starych powłok, nie wymaga ona też żadnego podkładu. Wszystko to sprawia, że Ty działasz trzy razy szybciej. Jeśli więc myślałeś o tym, żeby na Święta zafundować sobie nową łazienkę, to teraz możesz to zrobić bez obaw, że przed Wigilią nie zdążysz.

 

Farba Easy Renowacja Łazienka w codziennym użyciu

 

Zastosowana w farbie technologia Aquaresist chroni malowane powierzchnie przed częstym kontaktem z wodą. Spokojnie więc możesz korzystać z łazienki, tak jak dotąd, nie martwiąc się o to, że na przykład pomalowane ściany, na tym ucierpią. Wahania temperatury, środki czystości, mydła, czy szampony do włosów również nie zaszkodzą pokrytym farbą powierzchniom. Z tymi farbami wkrótce będziesz mógł zachwycać się nową łazienką.

 

 

 

 

 

Renowacja łazienki z farbą V33 krok po kroku

 

Choć farba ta nie wymaga specjalnego podkładu, to jednak abyś mógł cieszyć się trwałością powłoki jak i koloru, pamiętaj, aby dokładnie umyć i odtłuścić malowaną powierzchnię. Pamiętaj, że elementy tłuste lub łuszczące się mogą zmniejszyć przyczepność farby:

  • płytki ścienne, ozdobne listwy ceramiczne, luksfery: dokładnie umyj i odtłuść, spłukuj obficie czystą wodą i pozostaw do wyschnięcia;
  • panele ścienne: dokładnie umyj i odtłuść, spłukuj obficie czystą wodą, pozostaw do wyschnięcia, a następnie delikatnie przeszlifuj papierem ściernym (240) i odpyl;
  • fugi: oczyść za pomocą szorstkiej gąbki lub szczotki.

Przed nałożeniem farby nie zapomnij też o usunięciu sylikonu, który ponownie nałożysz po skończonej pracy.

 

Powierzchnia gotowa, czas przejść do malowania — zalecana temperatura malowania: 12°C-25°C. Unikaj malowania w przeciągach.

  1. Dodaj całą zawartość Additiv System do farby (dodatek znajduje się pod wieczkiem, w kuwecie malarskiej wewnątrz opakowania). Dokładnie mieszaj farbę przez ok. 5 minut, sięgając mieszadłem do dna pojemnika.
  2. Maluj etapami. Jednorazowo nie nakładaj farby na zbyt dużą powierzchnię. Farbę nakładaj metodą krzyżową, ostatnie pociągnięcia wykonując w jednym kierunku. Pozostaw do wyschnięcia na 8 godzin, a następnie nałóż drugą warstwę w ten sam sposób.  Podczas wysychania farby nie rób żadnych poprawek.

    Na powierzchniach poziomych farba powinna być zabezpieczona lakierem do blatów kuchennych V33.

  3. Po wymieszaniu z dodatkiem, farbę zużyj przed upływem 10 dni, dzięki temu zachowasz najwyższą przyczepność i odporność.

 

Jak widzisz, z farbami V33 to może być Twój najtańszy remont łazienki, a zarazem najszybszy. W naszym sklepie znajdziesz kilka uniwersalnych kolorów, które z pewnością będą pasowały do każdej łazienki.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 606 161 410
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl