Firma Rab-Dom
Rab-Dom sklep

Rab-Dom to rodzinna firma budowlana, kompetentnie i sprawnie funkcjonująca na rynku od 2013 roku. Działalność firmy zbudowana została od podstaw dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu osób pragnących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ich zapał i energia zostały docenione przez klientów, których grono zaczęło się systematycznie powiększać.

Podstawą działalności Rab-Dom jest uczciwość i przejrzystość oferowanych usług, a także najwyższej jakości produkty budowlane, sprzedawane po atrakcyjnych cenach.

Głównie za sprawą zapotrzebowania ze strony rynku, na przełomie lat nastąpił dynamiczny rozwój firmy. W ciągu niespełna 10 lat powstały cztery kolejne oddziały, a także rozwinęła się sprzedaż internetowa. Pozwoliło to dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Dziś struktura Rab-Dom to aż 5 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy z bogatą ofertą oraz ogólnopolski kanał dystrybucji produktów budowlach. O doskonałą obsługę klientów dba 40 zatrudnionych w firmie osób.

Rab-Dom nieustannie stawia na rozwój, czego dowodem jest rozszerzenie działalności o dystrybucję produktów na całą Polskę realizowaną poprzez składy budowlane oraz partnerów biznesowych.

ikona: zwrot towarów Możliwy zwrot do 14 dni
ikona: wysyłka towarów Produkty wysyłamy w ciągu 24-48 godzin
ikona: system rabatowy Korzystny system rabatowy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 606 161 410
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl